Organizacja imprez rodzinnych – Brzesko

Do dyspozycji naszych gości oddajemy sale przeznaczone dla 130 osób, w tym stylową salę balową. Sala wyposażona jest w odpowiednie oświetlenie, klimatyzację. Dzięki temu każde przyjęcie ma odpowiednią oprawę, a udogodnienia zapewniają maksymalny komfort dla wszystkich uczestników imprezy.

Organizacja imprez rodzinnych i okolicznościowych to nasza specjalność, dlatego przygotowujemy:

  •  przyjęcia weselne, komunijne, rodzinne, jubileuszowe, chrzciny
  • bankiety
  • konferencje
  • studniówki
  • szkolenia i imprezy integracyjne
  • koncerty
  • Kinderbale i inne imprezy dla dzieci

Oferujemy kompleksową obsługę restauracyjną, wykwintne menu oraz profesjonalny wystrój. Wesela, chrzciny, przyjęcia komunijne, urodziny, rocznice i inne wydarzenia są zawsze perfekcyjnie zorganizowane, z dbałością o każdy szczegół. Organizacja chrzcin, przyjęć komunijnych i weselnych, a także innych przyjęć rodzinnych dla mieszkańców Brzeska i okolic jest naszym priorytetem. Zawsze służymy pomocą i doradztwem, aby wesele, chrzciny, czy inne wydarzenie było w pełni udane.

Nasze usługi dostosowujemy do potrzeb naszych klientów. Dlatego organizacja imprez rodzinnych to dla nas zawsze ciekawe wyzwanie, do którego nie podchodzimy szablonowo. Chętnie podejmujemy się nawet nietypowych zleceń, chętnie też dostosujemy naszą ofertę do indywidualnych oczekiwań.

Umożliwiamy także uczestnikom imprez korzystanie z komfortowych noclegów w naszym obiekcie. Do dyspozycji jest kilka wygodnych pokoi i przestronny apartament, który polecamy między innymi nowożeńcom. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób przyjezdnych, jak również osób starszych czy rodzin z małymi dziećmi. Zapraszamy też, do naszego kwiecistego ogródka piwnego, otoczonego terenem zielonym gdzie swoje miejsce znajdą także dzieci.